kandydatów

Zlecenie Lektor/ka języka angielskiego

Firma: CEiAZON miejsce pracy: Łódź

*Zakres obowiązków:* prowadzenie kursu języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym (40 godzin) w oparciu o podręcznik Basic English for business, przygotowanie materiałów szkoleniowych, przygotowanie testów sprawdzających wiedzę uczestników. *Wymagania:* wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych, mile widziane doświadczenie w nauczaniu osób niepełnosprawnych oraz umiejętność posługiwania się językiem migowym, odpowiedzialność, punktualność. *Oferujemy:* pracę w organizacji z 20-letnim doświadczeniem w działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych, możliwość uczestnictwa w innych ciekawych projektach w miarę rozwoju działalności Oddziału, zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej. Zajęcia planowane są na wrzesień i październik 2012r. w godzinach 9.00- 14.00 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 04.09.2012 na adres dorota.wieczorek@idn.org.pl. W razie pytań lub wątpliwości możliwy jest kontakt pod numerem telefonu: 42 23 75 522. Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2012
Wyświetleń: 1401