kandydatów

Etat Asystent ds. Jakości w Placówkach Gastronomicznych

Firma: Da Grasso Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent ds. Jakości w Placówkach Gastronomicznych
Nr ref.: Asdsjakosci 5/2021
Zadania:
  • realizacja procesu reklamacyjnego w tym zgłaszanie reklamacji  i przekazywanie odpowiedzi do Klientów, restauracji i dostawców ;
  • zarządzanie bazą danych reklamacji oraz bazą danych produktów używanych w restauracjach;
  • tworzenie/aktualizacja obowiązującej dokumentacji systemowej, dokumentacji technologicznej (instrukcje, materiały pomocnicze), HACCP,
  • dokumentacji reklamacji Klientów, dokumentacji jakościowej
  • wsparcie w procesach przygotowywania, wprowadzenia i rozwoju nowych produktów;
  • organizacja testów jakościowych produktów spożywczych;
  • przeprowadzanie audytów higienicznych i jakościowych restauracji oraz testów tajemniczego klienta – w całej Polsce
Wymagania:
  • posiada doświadczenie w gastronomii;
  • posiada  wykształcenie wyższe o profilu technologia żywności, zarządzanie  jakością, bezpieczeństwo żywności, żywienie człowieka;
  • swobodnie porusza się w aplikacjach  z rodziny MS Office, w szczególności Excel i Outlook;
  • nastawiona jest na sprawne rozwiązywanie problemów
  • myśli analitycznie i potrafi współpracować w rozproszonym zespole
  • jest dokładna, sumienna, skrupulatna
  • posiada prawo jazdy kat. B oraz jest gotowa do odbywania podróży służbowych – warunek konieczny
  • zna wymogi systemów kontroli czystości i jakości ( GHP, GMP, HACCP)  i przepisów prawa żywnościowego
  • potrafi wyliczać wartości odżywcze i zna aktualne rozporządzenia dotyczące etykietowania produktów spożywczych (mile widziane).
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży;
  • możliwość uczestniczenia i rozwoju  w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym;
  • możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych;
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.