kandydatów

Etat Specjalista ds. Szkoleń i Wdrożeń pracowników kuchni

Firma: Da Grasso Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Szkoleń i Wdrożeń pracowników kuchni
Nr ref.: Spdsszkol 1/2021
Zadania:
  • Prowadzenie szkoleń praktycznych dla pracowników sekcji kuchennej lokali w całej Polsce
  • Przeprowadzanie szkoleń przypominających
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Wsparcie w procesach otwarcia nowego lokalu
  •  Przygotowywanie dań wraz z propozycją ich serwowania w oparciu o najnowsze trendy
  • Wspieranie i opiniowanie projektów technologicznych w nowo powstających placówkach
  • Przygotowanie dań na potrzeby kulinarnych sesji zdjęciowych
Wymagania:
  • posiada minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza potwierdzone referencjami
  • posiada doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu restauracją (mile widziane)
  • potrafi umiejętnie zarządzać personelem kuchennym
  • łatwo nawiązuje kontakty i jest komunikatywna
  • posiada łatwość przekazywania wiedzy i prowadzenia prezentacji oraz szkoleń
  • posiada bardzo dobrą znajomość obsługi sprzętów na kuchni
  • swobodnie porusza się w aplikacjach  z rodziny MS Office, w szczególności Excel, Power Point i Outlook;
  • posiada prawo jazdy kat. B oraz  jest gotowa do częstych odbywania podróży służbowych – warunek konieczny
Oferujemy:
  • umowę o współpracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży;
  • możliwość uczestniczenia i rozwoju  w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym;
  • możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych;
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.