kandydatów

Etat Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Firma: Mzuri Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem prawie 7000 mieszkań i apartamentów w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem.

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Zwiększanie sprzedaży usług zarządzania najmem i usług doradztwa inwestycyjnego
  • Zarzadzanie kilkoma zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż (rozproszona struktura) oraz za marketing
  • Odpowiednie wykorzystywanie narzędzi marketingowych w celu zwiększania wyników sprzedaży
  • Wdrażanie strategii marketingowych i kontrola efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
  • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych i sprzedażowych
  • Dobra znajomość narzędzi digital marketing
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzeniu projektami
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach największego operatora najmu prywatnego mieszkań w Polsce
  • Przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri
  • Preferencyjne warunki korzystania z usług Grupy Mzuri
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach związanych z rynkiem nieruchomości
  • Współpracę w formie działalności gospodarczej
  • Opiekę medyczną POLMED i ubezpieczenie na życie
  • Korzystne warunki na udział w programie Multisport
  • Wsparcie w zakresie budowania osobistej wolności finansowej
  • Możliwość zostania wspólnikiem
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) ".