kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Łódź

Międzynarodowa spółka z branży Nieruchomości, budująca prestiżowe inwestycje, poszukuje nowej osoby do dz. Sprzedaży. Firma jest jednym z najlepszych pracodawców i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek.

Wynagrodzenie nowej osoby objęte jest systemem premiowym. Do wynagrodzenia podstawowego (3000 - 4000 PLN brutto) można doliczyć wynagrodzenie premiowe - kilkadziesiąt procent podstawy.

Doradca ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź
Zakres zadań:
  • Sprzedaż usług i produktów dodatkowych, typu pakiety wykończeniowe, kredyty, produkty partnerów biznesowych poprzez obsługę wychodzących, telemarketingowych kampanii sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
  • Obsługa telefoniczna i mailowa, zapytań klientów nt. produktów i usług mieszkaniowych z portfolio firmy (zbiera informacje od klienta, przekazuje szczegółowe dane nt. ofert i produktów, negocjuje warunki).
  • Badanie potrzeb potencjalnych Klientów, kompleksowe doradztwo w zakresie produktów i usług (motywuje klienta do prowadzenia konwersacji, zachęca do skorzystania z proponowanych rozwiązań).
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami z segmentu Premium.
  • Ściśle współpracuje na styku z Dz. Sprzedaży, Dz. Obsługi Klienta, Dz. Zmian lokatorskich.
  • Ściśle współpracuje z partnerami zewnętrznymi, współpracującymi z w zakresie przygotowania ofert finansowych, architektonicznych (pilnuje uzgodnionego kształtu oferty, nadzoruje wykonanie uzgodnionego harmonogramem prac).
  • Bierze udział w testach rozwiązań, procesów obsługowo-sprzedażowych, szukając najbardziej optymalnych rozwiązań.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta
  • min. 6 m-cy w pracy w telemarketingu, sprzedaży przez telefon
  • wykształcenie wyższe lub kontynuacja studiów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • średniozaawansowana znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • preferowane doświadczenie w pracy na systemach pracy na systemie CRM
Oferujemy:
  • Rozwój na stanowisku sprzedawcy u jednego z liderów na rynku nieruchomości
  • Możliwość współpracy z różnymi działami i zdobywania szerszej perspektywy pod kątem procesu tworzenia i realizacji sprzedaży inwestycji
  • Praca w zgranym i otwartym zespole.
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego
  • Prywatna opieka medyczna