kandydatów

Etat Kucharka / Kucharz

Firma: QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Bierhalle to nie tylko doskonała Restauracja serwująca solidne i pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które zadowolą wybredne gusta. Bierhalle to także Minibrowar oferujący własne piwa do nabycia tylko tutaj ! Na miejscu warzymy 12 gatunków piw sporządzonych według tradycyjnych receptur.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kucharka / Kucharz

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu
  • przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • doświadczenie na stanowisku kucharza
  • pasja w tworzeniu i przygotowywaniu potraw
  • dbałość o szczegóły i higienę pracy
  • aktualna książeczka sanitarna
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 20-25/h brutto