kandydatów

Etat Asystent ds. Administracyjnych

Firma: Transportowy Dozór Techniczny miejsce pracy: Łódź

TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY

Oddział Terenowy w Warszawie

miejsce wykonywania pracy - Łódź

zatrudni pracownika na stanowisko

Asystent ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • pełnienie czynności sekretarskich w siedzibie Zespołu Inspektorów TDT, ewidencjonowanie, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących;
  • prowadzenie ewidencji urządzeń technicznych;
  • archiwizowanie dokumentacji;
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi TDT;
  • wsparcie administracyjne dla pracowników biura;
  • obsługa klientów TDT w zakresie czynności wykonywanych przez Zespół Inspektorów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego;
  • komunikatywności i samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • dużej samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • odpowiedzialności za powierzone zadania, skrupulatności i rzetelności;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji z ludźmi;
  • dobrej znajomości MS Office, w tym MS Excel i MS Outlook;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat na zastępstwo (ok. 1,5 roku);
  • pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną i pakiet rekreacyjno-sportowy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych i ciągłego podwyższania kwalifikacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 246