kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Łódź

Międzynarodowa spółka z branży Nieruchomości, jeden z liderów branży, budująca prestiżowe inwestycje, poszukuje nowej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż mieszkań z całego portfolio łódzkich inwestycji dewelopera.

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź
Zadania na stanowisku:
  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży mieszkań
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Opieka nad Klientami w całym procesie kupna mieszkania do momenty podpisania umowy deweloperskiej
  • Umiejętność analizy lokalnego rynku nieruchomości
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych działań
  • Współpraca z innymi działami
  • Obsługa i aktualizacja CRM
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnej sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
  • Nastawienie na jakość, sprzedaż oraz liczbę sfinalizowanych transakcji
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami
  • Znajomość ustawy deweloperskiej
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Rozwój na stanowisku sprzedawcy u jednego z liderów na rynku nieruchomości
  • Możliwość współpracy z różnymi działami i zdobywania szerszej perspektywy pod kątem procesu tworzenia i realizacji sprzedaży inwestycji
  • Praca w zgranym i otwartym zespole.
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego
  • Prywatna opieka medyczna