kandydatów

Etat Pracownik ds. analiz biznesowych (branża IT)

Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogikolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym,prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemycałą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacun-kiem dla natury. Gwarantujemy stabilne zatrudnienieponad 39 tysiącom osób w całym kraju!

Stanowisko ds. analiz biznesowych (branża IT)

Łódź
Numer referencyjny:
WZ/IIN/72/04/21
Co zyskasz?
  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • utrzymanie aktualnego opisu procesów biznesowych Spółki w SPARX Enterprise Architect zgodnie z przyjętymi standardami,
  • opracowywanie standardów i szablonów prowadzenia analizy biznesowej,
  • wsparcie zespołów projektowych w określaniu zakresu analizy biznesowej dla poszczególnych projektów,
  • opiniowanie specyfikacji biznesowych tworzonych przez zespoły projektowe,
  • prowadzenie szkoleń dotyczących procesów biznesowych i standardów ich modelowania,
  • udział w pracach wskazanych komisji, zespołów zadaniowych, grup roboczych.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na podobnym stanowisku lub 2 lata na stanowisku związanym z tworzeniem instrukcji i procedur pracy oraz nadzorowaniem procesów biznesowych w przedsiębiorstwie kolejowym,
  • wiedza zawodowa w zakresie analiz biznesowych, zarządzania projektami,
  • uprawnienia zewnętrzne: Togaf Foundation lub ITIL Foundation lub OCEB2 OMG,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 umożliwiającym czytanie dokumentacji i korespondencji,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.