kandydatów

Etat Kelner / Kelnerka bankiety weekendy

Firma: Restauracja Stare Kino miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5000105, z dnia 2021-06-23

Filmowy Hotel i Restauracja Stare Kino mieszczą się w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 120, w miejscu gdzie istniało pierwsze kino na ziemiach polskich

Kelner / Kelnerka bankiety weekendy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Hotel i Restauracja Stare Kino przy ul. Piotrkowskiej 120 w Łodzi poszukują osoby na stanowisko kelnera/kelnerki na weekendy do pomocy przy obsłudze przyjęć okolicznościowych. Zapewniamy pracę przez cały rok, nie tylko sezonowo.

Wymagania

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Jeśli szukasz stabilnej pracy w młodym zespole, fajnej atmosferze wyślij nam swoje zgłoszenie.