kandydatów

Etat Pracownik Sprzątający

Firma: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów do Działu Technicznego na stanowisko

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowych,
socjalnych, sanitarnych oraz korytarzy i holów w budynkach lotniska, sprzątanie pokładów samolotów, a także kontrola zużycia oraz zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości.

Wymagania stawiane kandydatom:
  • pracowitość, sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • niekaralność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu czystości.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych wraz z opieką medyczną.
  • Zainteresowane osoby prosimy o składanie bądź przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego