kandydatów

Etat Specjalista - Zespół Analiz i Monitoringu Rynku

Firma: PGE Obrót SA miejsce pracy: Łódź

PGE Obrót SA

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista - Zespół Analiz i Monitoringu Rynku
Nr ref.: PGE Obrót/17/2021
Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Rzeszów/Łódź/Warszawa

Umowa o pracę

Szczegółowe zadania:

  • Praca na dużych zbiorach danych  - analiza, wyciąganie wniosków oraz wizualizacja wyników,
  • Analiza zachowań Klientów i budowanie modeli predykcyjnych, statystycznych
    i segmentacyjnych w celu dopasowania produktów oraz optymalnych ścieżek obsługi Klientów,
  • Przygotowywanie wielowymiarowych analiz, raportów oraz narzędzi analitycznych niezbędnych na każdym etapie cyklu życia produktów,
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem działań konkurencji, trendów i otoczenia rynkowego,
  • Przygotowywanie wsadu do planu finansowego Spółki, prognoz kroczących,
    w zakresie sprzedaży produktów,
  • Współpraca z IT oraz odbiorcami raportów w celu tworzenia najefektywniejszego środowiska raportowego,
  • Przygotowywanie planów oraz prognoz kroczących w zakresie sprzedaży pojedynczych produktów jak i grupy produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne, matematyczne, ekonomiczne),
  • Doświadczenie w zakresie raportowania i analizy danych,
  • Doświadczenie w budowaniu modeli/rozwiązań analitycznych i predykcyjnych (praktyczna znajomość metod data science),
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Biegła obsługa MS Office, praktyczna znajomość SQL z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (mile widziane doświadczenie w zakresie narzędzi Business Intelligence, raportowania IBM Cognos),
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.