kandydatów

Etat Asystent Pracownika Służby Ochrony Lotniska

Firma: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
to miejsce w centralnej części Polski, gdzie codziennie dbamy o bezpieczeństwo podróżnych.
Ty też możesz wstąpić w szeregi naszej formacji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo na terenie lotniska.
Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i lubisz wyzwania dołącz do naszego zespołu
jako

Asystent Pracownika Służby Ochrony Lotniska
Miejsce pracy: Łódź
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • ochrona pasażerów i pracowników oraz mienia na terenie lotniska,
  • prowadzenie kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu,
  • interwencja w przypadku zagrożeń w porcie lotniczym,
  • patrolowanie terenu i obiektów portu lotniczego.
Wystarczy, że masz:
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • nastawienie na ciągłe uczenie się i poddawanie się weryfikacji wiedzy,
  • poczucie odpowiedzialności i wysokiej etyki pracy,
  • umiejętności interpersonalne w zakresie skutecznej komunikacji oraz pracy zespołowej,
  • umiejętności podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
a także:
  • nie byłaś/ nie byłeś karany,
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w równoważnym systemie czasu pracy, w tym na zmiany nocne,
    w weekendy i w święta.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację,

Masz w sobie to coś? Interesuje Cię branża lotnicza?
Nie wahaj się, dołącz do najlepszych.

Mamy dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń w celu uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • pakiet specjalistycznych szkoleń w zakresie ochrony w branży lotniczej,
  • możliwość rozwoju i niebanalne doświadczenie zawodowe,
  • pakiet świadczeń socjalnych wraz z opieką medyczną,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i nietuzinkowym zespole.