kandydatów

Etat Specjalista ds. produktu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. produktu
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: SPD/065/JKA

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie oferującej zaawansowane rozwiązania w obszarze elektrotechniki
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, kursy językowe)
  • Oferujemy pracę w danych kategoriach produktowych: elektryka, energooszczędne rozwiązania grzewcze, oświetlenie, hydraulika, systemy kablowe, fotowoltaika, światłowody i systemy telekomunikacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub duża wiedza techniczna z danej kategorii produktów lub rozwiązań (elektrotechnika)
  • Doświadczenie w pracy z produktami technicznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Komunikatywność i otwartość zarówno z dostawcami, jak i wewnętrznymi działami firmy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wdrażanie nowych produktów do portfolio poprzez kompleksowe zbieranie informacji przy współpracy z Product Managerami oraz dostawcami
  • Wprowadzanie nowych produktów do dedykowanego systemu
  • Ekspozycja produktów i rozwiązań w sieci z uwzględnieniem danych technicznych i rodzaju
  • Raportowanie o działaniach
  • Odpowiedzi na zgłoszenia i zapytania od dostawców
  • Wewnętrzny kontakt z różnymi działami międzynarodowej firmy