kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista ds. controllingu biznesu

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: PKA/093/0721

Jeśli chcesz nauczyć się patrzyć z góry na Bankowość Detaliczną, zdobyć szeroką perspektywę funkcjonowania produktów detalicznych, ich wpływu na wynik finansowy Banku oraz potrafić badać ich rentowność, ale także dostarczać informację zarządczą do Zarządu Banku oraz Menadżerów zarządzających w Pionie Bankowości Detalicznej oraz do organów nadzorczych – dołącz do naszego zespołu !

Co Cię czeka w pracy z nami?

  • Przygotowywanie materiałów na Zarząd Banku w języku angielskim
  • Przygotowywanie odpowiedzi i materiałów do CommerzBanku w języku angielskim
  • Codzienna praca na narzędziach Excel, Power Point, Word
  • Zadania z wykorzystaniem narzędzia SQL
  • Budowanie raportów analitycznych. Wyciąganie wniosków na podstawie uzyskanych informacji z baz danych.
  • Monitoring realizacji kluczowych celów

Szukamy, właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne w zakresie analizowania danych i informacji oraz wyciągania trafnych wniosków w zakresie podejmowanych działań
  • Potrafisz budować pozytywne relacje z ludźmi i jesteś otwarta/y na współpracę
  • potrafisz planować i stawiać cele i cechuje Cię skuteczność w ich realizacji
  • Lubisz  zmiany i wyzwania
  • Cechuje Cię logiczne myślenie dociekliwość, dokładność, odpowiedzialność (prezentowane dane, które opracowujesz stanowią podstawę do rozliczeń innych ludzi).
  • Potrafisz obiektywnie oceniać sytuację i podejmować decyzje o wyborze najwłaściwszego rozwiązania w danej sytuacji
  • Odnajdujesz się w  zmiennym natężeniu intensywności pracy w trakcie miesiąca (w tym zadania ad-hoc).
  • Bardzo dobrze znasz j. angielski zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Posługujesz się w praktyce SQL, Excel oraz Power Point

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy związanej z finansami lub bazami danych (narzędzie SQL)

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • dobra atmosfera pracy
  • możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań zawodowych poprzez realizację ciekawych zadań