kandydatów

Etat Lektor języka

Firma: Live.Edu Sp. z o.o. Sp. k miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5183091, z dnia 2021-07-26

Live.Edu Sp. z o.o. Sp. k

Uczyć języków inaczej niż wszyscy - ta zasada towarzyszy nam od początku istnienia naszej szkoły.

Nasz zespół tworzą lektorzy posiadający nie tylko stosowne wykształcenie, ale też potrafiący zamienić naukę w przygodę. Niesztampowe podejście, autorska metoda nauczania i metodyk czuwający nad jakością zajęć sprawiły, że kształcimy już ponad 1000 kursantów.

Lektor języka

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Szkoła Językowa w Łodzi (Teofilów)  poszukuje lektorów angielskiego i niemieckiego do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w nowym roku szkolnym. Jesteśmy również otwarci na zgłoszenia lektorów inncyh języków, niż tych wymienionych wcześniej!

Wymagania

Jeżeli:

  • znasz język na poziomie C1+;
  • potrafisz skutecznie przekazywać wiedzę, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność;
  • jesteś osobną pogodną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;
  • jesteś pasjonatem języka i potrafisz zarazić miłością do niego;

to prawdopodobnie Ciebie właśnie szukamy!

Oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów, których pasją jest nauczanie;
  • opiekę metodyczną, liczne szkolenia i możliwość rozwoju;
  • pakiet godzin na cały rok szkolny.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 259