kandydatów

Etat Pracownik techniczny

Firma: JML ART Sp. z o.o. miejsce pracy: Zgierz

Ogłoszenie numer: 5243531, z dnia 2021-07-26

JML ART Sp. z o.o.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych, reklamowych oraz przestrzeni handlowych. Nasze zespoły tworzą przestrzenie sprzedażowe, wnętrza komercyjne i wystawowe oraz zajmują się organizacją eventów.

Pracownik techniczny

Miejsce pracy: łódzkie / Zgierz

Opis stanowiska

Pracownik Techniczny/Monter

Jeżeli posiadasz zdolności manualne, majsterkowanie jest Ci bliskie, z pasją podejmujesz się nowych realizacji, efekty Twojej pracy sprawiają Ci dużo satysfakcji, nie boisz się podejmować nowych zadań i odpowiedzialnie podchodzisz do nich uważasz siebie za osobę samodzielną oraz chętną do nauki, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

  • odpowiedzialności oraz otwartości do podejmowania się nowych wyzwań,
  • dokładności, przywiązywania uwagi do szczegółów,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości elektronarzędzi,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (montaże u naszych klientów na terenie całego kraju),
  • doświadczenie w montażu materiałów reklamowych, pracach stolarskich będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę dobrymi narzędziami w bezpiecznym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,
  • wsparcie na wdrożenie do nowych obowiązków.

Więcej o firmie na stronie: www.jml-art.com.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-07-2021
Wyświetleń: 272