kandydatów

Etat Mobilny serwisant mechaniczny

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Mobilny serwisant mechaniczny
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: MOB/080/PBA

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Szansa na awans zawodowy dla zaangażowanych
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity: karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne Medicover, dofinansowanie nauki języków, premie świąteczne, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe
  • Praca w godzinach 7-15

Wymagania:

  • Gotowość do odbywania wyjazdów na terenie Polski z ekipami serwisowymi
  • Wykształcenie średnie lub średnie techniczne, preferowane profile: mechanika, elektrotechnika, budowa maszyn
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Podstawowa znajomości budowy maszyn i urządzeń
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy i analityczne myślenie
  • Komunikatywność, samodzielność i dokładność
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. A2)

Zadania:

  • Ekspertyzy i naprawy uszkodzonych urządzeń, przekładni w siedzibie firmy i u klienta na terenie całej Polski
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej w komputerze
  • Przyjmowanie towaru na magazyn i jego ewidencjonowanie
  • Kontakty z klientami w zakresie uzgodnień dotyczących naprawianego sprzętu
  • Wystawianie listów przewozowych i wysyłanie urządzeń do klientów
  • Obsługa urządzeń dźwigowych i elektropneumatycznych
  • Techniczna kontrola produktów