kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Credit Agricole Bank Polska S.A. miejsce pracy: Łódź

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • pozyskujesz nowych Partnerów Biznesowych
  • budujesz oraz utrzymujesz relacje biznesowe z Partnerami Biznesowymi oferującymi kredyt ratalny
Twoja rola
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość samodzielnego zarządzania współpracą z grupą kilkudziesięciu partnerów handlowych
  • wsparcie merytoryczne
  • cykl szkoleń produktowych
  • cykl szkoleń z technik sprzedaży i negocjacji
  • wsparcie merytoryczne Dyrektora Obszaru Sprzedaży (Dyrektora Regionu)
  • wsparcie administracyjne w procesie zawierania umów z Partnerami Biznesowymi
  • otrzymasz narzędzia analityczne - by na bieżąco obserwować jak realizowany jest plan sprzedaży
  • wsparcie techniczne
  • telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • możliwość korzystania z materiałów promocyjnych spółki w celu realizacji indywidualnych zadań sprzedażowych
  • wsparcie motywacyjne
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania w realizację zadań
  • realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne (opieka medyczna, zajęcia sportowe i inne)
  • program lojalnościowy dla Partnerów, który wesprze Cię w realizacji zadań sprzedażowych
  • możliwość udziału w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami
Twoje doświadczenie i umiejętności
  • masz doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w dowolnej branży
  • umiesz prowadzić negocjacje handlowe
  • masz doświadczenie lub predyspozycje do nawiązywania relacji B2B
  • jesteś gotowy do pracy w terenie
  • interesujesz się rynkiem produktów finansowych
W zamian oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dodatkowo: kultura, pasje oraz największy Klub Rabatowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” lub wysłaniedokumentów aplikacyjnych z podanym symb. ref. w temacie e-maila na adres kariera@credit-agricole.pl.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibąwe Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D , 54-202 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentachaplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofanaw dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesachrekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibąwe Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D , 54-202 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentachaplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofanaw dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.