kandydatów

Etat Specjalista ds. wdrożeń produktów ubezpieczeniowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista ds. wdrożeń produktów ubezpieczeniowych  (ścisła współpraca z PO)

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: AFE/104/0721

Departament Ubezpieczeń jest centrum kompetencyjnym w zakresie ubezpieczeń w mBanku. W szczególności dbamy o rozwój ubezpieczeń ochronnych w zakresie oferty, rozwoju sprzedaży oraz zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania. Odpowiadamy także za ubezpieczenia własne banku. Tworzymy zgrany zespół, który kieruje się podejściem agile. W pracy intensywnie współpracujemy z różnymi jednostkami organizacyjnymi w banku, spółkach grupy, ale także z agentami ubezpieczeniowymi i towarzystwami ubezpieczeń. Jeśli chcesz się rozwijać w zakresie zarządzania backlogiem zespołu hurtowni danych i rozwoju Hurtowni danych dla ubezpieczeń – dołącz do nas!

Ta rola da Ci okazję, aby realizować następujące zadania:

  • odpowiedzialność za współtworzenie wizji produktu Hurtownia danych dla ubezpieczeń – raporty, aplikacje
  • wspieranie wdrażania nowych produktów oraz zmian w oferowanych produktach ubezpieczeniowych oraz promocji,
  • prowadzenie prac z zespołem scrumowym, w ramach projektów, w tym tworzenie harmonogramu, wyznaczanie optymalnej wartości dla użytkownika, analizy i reagowania na ryzyka,
  • uzgadnianie wymagań biznesowych z kluczowymi interesariuszami,
  • inicjowanie działań w celu optymalizacji doświadczenia klienta, w tym identyfikacja potrzeb użytkowników i testowanie proponowanych rozwiązań,
  • nadzorowanie zmian w systemach informatycznych wynikających z przyjętego rozwiązania,
  • zarządzanie backlogiem produktu i priorytetami biznesowymi zadań dla zespołu deweloperskiego IT,
  • realizowanie OKR w zakresie realizowanych projektów

Szukamy osoby, która ma:

  • wiedzę i praktyczne doświadczenie w zastosowaniu metodyki Agile / SCRUM,
  • umiejętność planowania zadań i priorytetyzowania ich pod względem wartości biznesowej,
  • wiedzę z zakresu zarządzania projektami, w tym współpraca z IT,
  • zdolności analityczne i umiejętność poruszania się w świecie liczb,
  • umiejętności interpersonalne, w tym negocjacyjne,
  • umiejętności współpracy z różnorodnymi zespołami

  • umowę o pracę
  • zgrany zespół chętnie dzielący się wiedzą
  • możliwości nauki pod kątem roli  PO
  • dostęp do nowych technologii ułatwiających rozwój

nie czekaj aplikuj!

Jeśli masz pytania, pytaj:

  • Tomek Raczyński – przyszły Szef
  • Maja Wojciechowska – Product Owner

Agata Felczyńska-Fryś - rekruter odpowiedzialny za rekrutacje