kandydatów

Etat Specjalista w dziale personalnym

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Specjalista w dziale personalnym
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie i koordynacja projektów i procesów HR: rozwój pracowników, szkolenia, komunikacja, rekrutacja w tym prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.
  • Współpraca ze szkołami, uczelniami i innymi organizacjami w zakresie programów pozyskiwania kadr pracowniczych, organizacji praktyk i szkoleń.
  • Wspieranie realizacji zadań wynikających z systemu komunikacji wewnętrznej oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Tworzenie raportów oraz analizowanie wskaźników z obszaru HR na potrzeby kierownictwa firmy.
  • Udział w tworzeniu polityki firmy w obszarze wynagrodzeń i benefitów.
  • Wsparcie w realizacji zadań w obszarze kadrowo-płacowym w tym: koordynacja procesu zatrudnienia, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej oraz sporządzanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie zawodowe na adekwatnym stanowisku (samodzielna praca w obszarze personalnym).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Ogólna znajomość prawa pracy w obszarze obsługi zatrudnienia.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Wysoki stopień samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialności za prowadzony przez siebie obszar.
  • Wysoka kultura osobista i dyskrecja.
  • Obsługa komputera (MS Office).
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w dynamicznym zespole możliwość rozwoju osobistego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).