kandydatów

Etat Elektronik

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Producent i dystrybutor przędz w Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osoby na stanowisko:

Elektronik
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:

Poszukiwany jest kandydat z doświadczeniem, do tworzonego zespołu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym w Aleksandrowie Łódzkim, który będzie odpowiedzialny m.in. za naprawę maszyn do produkcji przędzy pod kątem elektronicznym, przeglądy i serwis urządzeń elektrycznych, obsługę falowników (naprawę, zamianę oraz ich programowanie), a także obsługę sterowników PLC.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów elektronicznych, ich testowanie oraz rozwijanie;
  • programowanie mikroprocesorów i układów;
  • czytanie i przygotowywanie dokumentacji opartej na schematach elektronicznych;
  • naprawa maszyn i urządzeń elektronicznych na terenie fabryk w Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu – branża włókiennicza ( barwiarki, maszyny przewijające SSM i inne )
  • wdrażanie urządzeń do produkcji przy jednoczesnym optymalizowaniu odpowiednich procesów.
Oczekujemy:
  •  Minimum wykształcenie zawodowe o specjalności elektryka, mechatronika lub elektromechanika
  •  Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy elektryka, najlepiej w dziale UR
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (możliwe odnowienie uprawnień na koszt pracodawcy)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych – będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym (pn-pt)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dodatki, premie motywacyjne
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).