kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Łódź

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Łódź

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami
  • bieżąca kontrola wykonanych prac
  • tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • współpraca przy tworzeniu ofert i kosztorysów
  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
  • kontrolowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizowane projekty, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakiet Office
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój osobisty
  • praca od poniedziałku do piątku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne