kandydatów

Etat Inżynier ds. Utrzymania Sieci

Firma: Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o miejsce pracy: Łódź

Inżynier ds. Utrzymania Sieci
Miejsce pracy: Łódź
KW/DTS/Łódź
Twoje Zadania:
  • Utrzymanie ciągłości pracy stacji bazowych telefonii komórkowej 2G,3G,LTE
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieci dostępowej i transportowej
  • Akceptacja, konfiguracja i rozbudowa elementów sieci
  • Udział w zarządzaniu majątkiem sieciowym firmy i infrastrukturą
  • Udział w rozwoju organizacji w tym także narzędzi informatycznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
Nasze Oczekiwania:
  • Inżynier/technik specjalności Systemy Telekomunikacyjne lub pokrewnej
  • Doskonała znajomość zagadnień utrzymania sieci radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • Dobra znajomość metod pomiarowych i diagnostycznych używanych w sieciach teleinformatycznych i systemach radiokomunikacyjnych
  • obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office, znajomość narzędzi systemowych w MsWindows i Unix.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami.
  • Prawo jazdy i dobry stan zdrowia
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Praca na terenie województwa łódzkiego
  • Praca w zespole doświadczonych fachowców
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania technologii telekomunikacyjnych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Mobilność, samodzielność, odpowiedzialna i twórcza praca
  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-08-2021
Wyświetleń: 255