kandydatów

Etat Agent Celny / Pomocnik Agenta Celnego

Firma: Centrostal Logistics S.A. w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5359508, z dnia 2021-08-11

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Agent Celny / Pomocnik Agenta Celnego

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zleceń i kontrola dokumentów do odprawy celnej
  • Bieżąca obsługa klientów firmy
  • Przygotowanie i dokonywanie zgłoszeń zgodnie z różnymi procedurami celnymi
  • Reprezentowanie Klientów przed organami celnymi
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych
  • Udział w rewizjach celnych
  • Bieżący kontakt z organami celnymi oraz innymi organami administracji państwowej

Wymagania

  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z prawem celnym
  • Znajomość oprogramowania HUZAR
  • Uprawnienia agenta celnego (wpis na listę agentów celnych)
  • Doświadczenia w pracy agenta celnego
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Nagrody za efektywność
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Ciekawe wyzwania zawodowe podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole
  • Równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność itd.