kandydatów

Etat Sprzedawca - Doradca klienta

Firma: HOB House of Objects miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5411513, z dnia 2021-08-18

HOB House of Objects

HOB House of Objects to nowy na mapie Łodzi sklep z meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz z wyselekcjonowanym asortymentem marek premium. Sklep specjalizuje się w sprzedaży produktów nowoczesnych, o wyjatkowym charakterze. Zależy nam zarówno na doskonałym asortymencie jak i świetnych relacjach z naszymi klientami, którzy są naszym priorytetem. Chcemy aby klienci byli zadowoleni z naszych usług oraz tego jak spędzili czas w naszym sklepie i jakie podjęli tam decyzje. Nie sprzedajemy, a pomagamy kupować to, co sprawi, że domy naszych klientów staną się ich ulubionym miejscem na ziemi!

Sprzedawca - Doradca klienta

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie m. in. profesjonalna obsługa klientów, stałe poszerzanie i aktualizowanie wiedzy na temat dostępnego asortymentu i trendów wystroju wnętrz, dbanie o spójną i estetyczną aranżacje ekspozycji oraz porządek w sklepie, wysyłanie i pakowanie zamówień w ramach obsługi sklepu internetowego, obsługa sklepu internetowego na platformie PrestaShop, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami, przyjmowanie dostaw.

Wymagania

  • co najmniej dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego, programów sprzedażowych
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dobra organizacja pracy
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane zainteresowanie tematyką aranżacji/ projektowania wnętrz/ designem/ wykształcenie lub doświadczenie w tym zakresie

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 17-20 zł/brutto/h w zależności od doświadczenia, umiejętności i kwalifikacji + premia miesięczna w wysokości 1% wartości obrotów obliczana na podstawie wydruku z kasy fiskalnej (przejrzysta forma obliczeń dla pracownika)
  • możliwość pracy na pół etatu, współpraca przy ustalaniu grafiku
  • pracę w przyjaznym środowisku i estetycznym otoczeniu
  • Eeastyczny czas pracy do uzgodnienia (pełny/ niepełny etat)
  • możliwość współtworzenia całkowicie nowego miejsca, kreowanie marki, możliwość realizacji własnych pomysłów w nowo powstałym zespole
  • godziny otwarcia sklepu: pn-pt 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-08-2021
Wyświetleń: 335