Etat Doradca Techniczno-Handlowy / Przedstawiciel Handlowy – wynajem maszyn budowlanych i pojazdów ciężar

Firma: Chogi Mariusz Chodorowski miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5418710, z dnia 2021-08-19

Doradca Techniczno-Handlowy / Przedstawiciel Handlowy – wynajem maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Prowadzenie wypożyczalni maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych
  • Realizacja zakładanych celów jakościowych i ilościowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie pełnej oferty wynajmu
  • Doradztwo techniczne i dobór maszyn do potrzeb klientów
  • Dbałość o należyty stan techniczny zarządzanej floty

Wymagania

  • Znajomość budowy i eksploatacji maszyn budowlanych lub pojazdów ciężarowych - warunek konieczny
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach: budownictwo/mechanika/ekonomia
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane C+E

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długoterminową współpracę w ramach umowy o pracę
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Bonusy okolicznościowe
  • Rabaty przy wynajmie maszyn na własne potrzeby
  • Samodzielne i ciekawe stanowisko zapewniające możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-08-2021
Wyświetleń: 276