kandydatów

Etat Szef Terminalu Kolejowego

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5423177, z dnia 2021-08-20

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

Szef Terminalu Kolejowego

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Pragniesz wykorzystywać swoje doświadczenie nabyte w branży TSL?

Szukasz nowych ambitnych wyzwań?

Chcesz stworzyć swój zespół w Łodzi?

Dołącz do nas aplikując.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i obsługa terminalu w Łodzi
  • odpowiedzialność za rozwój terenowy i inwestycyjny
  • planowanie, organizowanie pracy i kontrola podległego zespołu
  • pozyskiwanie nowego biznesu, prowadzenie negocjacji oraz zapewnienie sprawnej obsługi nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • ścisła współpraca z działami intermodalnymi, spedycją drogową krajową i międzynarodową, oraz morską
  • dbanie o rozwój firmy
  • ścisła współpraca z Zarządem Spółki
  • raportowanie do Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 5 letnie doświadczenie w branży TSL (ze szczególnym uwzględnieniem znajomości praktycznych rozwiązań kolejowych i intermodalnych)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 3 lata
  • bardzo wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie, w tym umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy
  • charyzmę, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • silną orientację na osiąganie i realizację założonych celów i dużą konsekwencję w działaniu
  • umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
  • dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy

  • wieloletnią pracę i nieograniczony rozwój zawodowy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dowolną formę zatrudnienia lub współpracy
  • narzędzia niezbędne do pracy, samochód służbowy, laptop i telefon