kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Proguest miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5441564, z dnia 2021-08-23

Działająca ponad 30 lat na rynku hurtownia z asortymentem elektroinstalacyjnym, posiadająca kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce zatrudni Przedstawiciela Handlowego.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

OBSŁUGIWANY REGION: woj. łódzkie

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

  • pozyskiwanie nowych klientów i opiekę nad istniejącymi
  • doradztwo techniczne w zakresie asortymentu elektrycznego
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • analizę sytuacji rynkowej na powierzonym terenie
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrycznej
  • znajomość rynku hurtowego oraz inwestycyjnego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie wczasów, Multisport oraz Lux Med)
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy: samochód Skoda Fabia lub Skoda Scala (również do użytku prywatnego), laptop, telefon
  • dużą samodzielność działania i elastyczne godziny pracy
  • możliwość awansu wewnętrznego i orientację na pracownika

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 232