kandydatów

Etat Monter płyt GK

Firma: Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5454236, z dnia 2021-08-25

Monter płyt GK

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • praca w dużych budynkach użytku publicznego
  • stawianie ścian z płyt kartonowo- gipsowych
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • spoinowanie płyt
  • szpachlowanie
  • wykonywanie sufitów podwieszanych
  • stawianie profili montażowych
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • doświadczenie w pracy
  • brak przeciwwskazań do prac
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia