kandydatów

Etat Kierownik budowy

Firma: Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5454260, z dnia 2021-08-25

Kierownik budowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,
  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,
  • dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów i produkcji oraz aneksów i ewentualnych korekt sprzedaży,
  • dostarczanie zweryfikowanych danych do harmonogramu finansowego,
  • koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,
  • wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań,
  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy,
  • przekazywanie budowy do obsługi gwarancyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
  • min 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy po stronie Generalnego Wykonawcy,
  • dobra znajomość MS Project, MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość SAP – mile widziana,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • znajomość podstawowych zasad ekonomii,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • mobilność,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia