kandydatów

Etat Promotor Marki SAMSUNG RTV/AGD

Firma: Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, lidera w branży TELCOM, RTV i AGD poszukujemy osób skrupulatnych i pracowitych, potrafiących budować partnerskie relacje, gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Promotor Marki SAMSUNG RTV/AGD
Miejsce pracy: Łódź

woj.mazowieckie:
EURO RTV AGD Warszawa Głębocka 15
Media Marki Bis Głębocka 13
Media Mark Warszawa Ostrobramska 79
Media Mark Bis Al. Jerozolimskie 179
Media Markt Al. Krakowska 61
woj. śląskie
RTV EURO AGD Częstochowa, Wojska Polskiego207
Media Mark Tychy, ul. Towarowa
woj. łódzkie
Media Mark Łódź, ul. Brzezińska 27/29

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż bezpośrednia produktów artykułów RTV/AGD na terenie sklepu z elektroniką użytkową - realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Dbałość o ekspozycję produktową w sklepie i jej zgodność ze standardami Samsung oraz aktualnymi promocjami.
  • Promowanie artykułów RTV/AGD wśród klientów sklepu.
  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
  • Dyspozycyjności w weekendy i w godzinach popołudniowych w wybrane inne dni tygodnia.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe w Media Mark i EURO oraz status ucznia lub studenta.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej (dla studenta poniżej 26 roku życia stawka brutto = stawka netto) oraz bardzo wysokiej premii uzależnionej od osiągalnych wyników sprzedażowych.
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę zlecenia – wysoki wolumen godzinowy.
  • Możliwość awansu w struktury firmy SAMSUNG.
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.
  • Praca głównie w godzinach popołudniowych.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów.
  • Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)