kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Zarządu

Firma: Mosty Łódź S.A. miejsce pracy: Łódź

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • kompleksowe wsparcie Zarządu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych
  • koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między Zarządem a pozostałymi pracownikami
  • prowadzenie kalendarza spotkań i korespondencji Zarządu
  • przygotowywanie raportów, zestawień i dokumentacji na potrzeby Zarządu
  • organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych na terenie kraju i za granicą (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych)
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku
  • znajomość języka angielskiego  pozwalająca na swobodną komunikację WARUNEK KONIECZNY
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)
Oferujemy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • pakiet świadczeń socjalnych ( dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • stabilność zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.