kandydatów

Etat Przedstawiciel mobilny

Firma: EXTRADACH miejsce pracy: Łódź

Firma Extradach, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Przedstawiciel mobilny
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska
  • aktywna sprzedaż w terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowa bazy klientów,
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.
Wymagania
  • znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia (telefon, samochód).