kandydatów

Etat Inżynier Budowy (branża elektryczna)

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy.

Inżynier Budowy (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • koordynacja prac budowlanych,
  • uczestnictwo w odbiorach,
  • kontrola i rozliczanie prac podwykonawców,
  • prowadzenie zamówień sprzętu i materiałów z uwzględnieniem harmonogramu,
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu siłami własnymi i podwykonawcami w zakresie branży elektrycznej lub teletechnicznej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (min, inżynierskie),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • znajomość programów MS Office i AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowym projekcie,
  • umowa o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,