Etat Ekspert ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacyjnych do Klientów Biznesowych

Firma: PLAY miejsce pracy: Łódź

Łódź
Ekspert ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacyjnych do Klientów Biznesowych
Twoje zadania:
  • Sprzedaż produktów i usług Play z obszaru mobile oraz podstawowych usług ICT w oparciu o rozwiązania firmy 3S SA
  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Obsługa pozyskanych Klientów Biznesowych zgodnie ze standardami Play
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych mobile do Klientów Biznesowych jak również doświadczenie w sprzedaży podstawowych usług ICT
  • Znasz techniki sprzedażowe
  • Wykazujesz zdolności interpersonalne
  • Potrafisz organizować pracę własną
  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy w terenie
  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B
Korzyści dla Ciebie
  • Umowa o pracę na 6 miesięcy
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
„Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Taśmowa 7 (dalej „P4”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.play.pl/oi/w