kandydatów

Etat Magazynier - Pakowacz w sklepie internetowym

Firma: PDS CARE Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5540924, z dnia 2021-09-06

PDS CARE Sp. z o.o.

Firma PDS CARE SP. Z O.O. działająca w branży rehabilitacyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU - PAKOWACZ.

Siedziba firmy znajduje się w Łodzi na Teofilowie przemysłowym.

Magazynier - Pakowacz w sklepie internetowym

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Kompletowanie zamówień internetowych
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Etykietowanie towaru
  • Inne proste prace magazynowe w tym: rozkładanie towaru, utrzymywanie porządku w magazynie, przyjmowanie dostaw od kurierów w tym przesyłek paletowych, wydawanie przesyłek kurierom, inwentaryzacje
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • Skrupulatność oraz dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole oraz realny wpływ na rozwój firmy
  • Pracę jednozmianową w stałych godzinach (9-17) od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju i awansu oraz miłą atmosferę pracy