kandydatów

Etat Specjalista techniczno-handlowy OZE

Firma: Nasz Prąd miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5556081, z dnia 2021-09-08

Jesteś przedsiębiorczy, masz doświadczenie w sprzedaży i rozglądasz się za firmą, dzięki której możesz zrealizować swój potencjał?

Specjalista techniczno-handlowy OZE

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych
  • Współpraca z centralą i innymi członkami zespołu
  • Obsługa klienta wg najwyższych standardów
  • Godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami

Oferujemy

  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kompleksowe wdrożenie do zawodu
  • Szkolenia wstępne i uzupełniające
  • Mentoring i coaching indywidualny
  • Programy motywacyjne, konkursy, leasing auta oraz wyjazdy integracyjne
  • Rodzinną i życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi
  • Po okresie wdrożeniowym wsparcie w budowaniu własnego zespołu sprzedaży