kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-gospodarczy

Firma: Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k. miejsce pracy: Łódź

Olikol Rail Energy jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, przebudowie i budowie urządzeń sterowania ruchem kolejowym, teletechniki oraz sieci i urządzeń elektroenergetycznych. Wykonujemy modernizację w zakresie automatyki, teletechniki i elektroenergetyki infrastruktury kolejowej (stacje, szlaki, przejazdy kolejowe), budujemy linie zasilające średnich i niskich napięć. Posiadamy własne biuro projektowe oraz brygady wykonawcze. Realizujemy bardzo ciekawe i niszowe rozwiązania techniczne. Dajemy możliwości uzyskania bardzo unikatowego doświadczenia a co za tym idzie wzrostu wartości rynkowej w przyszłości.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik administracyjno-gospodarczy
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towaru i środków BHP na potrzeby firmy i zgodnie z terminem realizowanych inwestycji.
  • Dbanie o utrzymanie porządku w magazynie i na terenie firmy.
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych,
  • Dokonywanie zakupów (środków czystości, artykułów biurowych, drobnych materiałów na potrzeby biura oraz budów),
  • Obsługa floty samochodowej oraz bazy sprzętu w zakresie bieżącej eksploatacji.
  • Współpraca z pracownikami działu logistyki oraz innymi oddziałami w ramach pełnionych obowiązków.
  • Zapewnieniu wsparcia pracownikom działu w obowiązkach administracyjno- biurowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: min. Średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zdolności planistyczne i analityczne.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu.
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem budowlanym.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Pracę w stałych, ustalonych godzinach, 5 dni w tygodniu.
  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Olikol Rail Energy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników w " Olikol", a także oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest OLIKOL RAIL ENERGY Sp. z o.o. Sp. k.