kandydatów

Etat Kierownik sprzedaży ds. Gastronomii

Firma: DRIMPOL Spółka z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5572752, z dnia 2021-09-10

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat zajmująca się dystrybucją produktów spożywczych do sektora detalicznego i gastronomicznego, współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydata do naszego oddziału w Łodzi na stanowisko:

Kierownik sprzedaży ds. Gastronomii

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Kierowanie i koordynowanie sprzedażą Oddziału Przedsiębiorstwa
  • Realizowanie planów handlowych w zakresie przychodu, marż i należności
  • Doskonalenie organizacji na poziomie handlu i marketingu
  • Budowanie bezpośrednich i stałych relacji z partnerami handlowymi
  • Prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej zarządzanego obszaru działalności
  • Budżetowanie przychodów oraz planowanie działań zmierzających do rozwoju sprzedaży
  • Zarządzanie relacjami z klientami i ustalania indywidualnych warunków współpracy w stosunku do klientów strategicznych w oparciu o politykę handlową
  • Koordynowanie zaopatrzeniem w towary handlowe oraz utrzymywanie bezpośrednich relacji z przedstawicielami dostawców strategicznych dla firmy
  • Przeprowadzanie rekrutacji pracowników działu handlowego, organizowanie ich pracy, kontroli, motywowania i budowania zespołu w dziale sprzedaży w celu realizacji zadań sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu zespołem lub jednostką biznesową
  • Doświadczenie w branży FMCG niezbędne, dodatkowy atut znajomość rynku HORECA
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i menadżerskie
  • Ukierunkowanie na realizację celów i sukcesy w sprzedaży
  • Posiadanie cech przywódczych, inicjatywy, przedsiębiorczości i dynamiki w działaniu
  • Biegła znajomość obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Adekwatne do stanowiska wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-09-2021
Wyświetleń: 206