kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie numer: 5569788, z dnia 2021-09-10

Klient portalu Praca.pl

Klient portalu Praca.pl istnieje w branży tekstylnej od 1992r.

Przedsiębiorstwo produkcyjne jest cenione na rynku tekstylnym w UE.
Swoją działalność prowadzi ekspansywnie, dzięki czemu jest obecnie
czołowym polskim producentem dzianin bawełnianych, poliestrowych oraz
materacowych.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: łódzkie / Aleksandrów Łódzki

Nr Ref.: 1,61803

Opis stanowiska

Kandydat/ka na stanowisko księgowego/ej, to osoba odpowiedzialna za szeroko pojętą transparentność finansów w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 3-letnie doświadcze na stanowisku księgowej/ego (oprogramowanie Symfonia)
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym
  • (faktury, operacje bankowe, operacje kasowe, magazynowe),
  • kontrola prawidłowości dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • pracowitość

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę,
  • bezpłatny dostęp do oprogramowania księgowego,
  • ubezpieczenie (indywidualne/grupowe) na życie z pakietem medycznym,
  • miłą atmosferę