kandydatów

Etat Specjalista ds Logistyki

Firma: Barsan Global Logistics Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Pabianice

Ogłoszenie numer: 5585106, z dnia 2021-09-13

Barsan Global Logistics to międzynarodowa firma logistyczna z siedzibą w Turcji, oferująca zintegrowane usługi logistyczne na całym świecie od 1982 roku. BGL stał się "globalnym dostawcą usług logistycznych" o międzynarodowych standardach poprzez swój rozwój, ekspansję i wprowadzanie nowych technologii. BGL zaakceptował "ciągłe zmiany" jako nieprzerwany proces, który oferuje nieograniczone możliwości rozwoju indywidualnego i korporacyjnego. Bogate portfolio usług logistycznych sprawia, że BGL oferuje usługi zintegrowanej globalnej logistyki "od drzwi do drzwi", w tym międzynarodowy transport wszystkich rodzajów transportu (lądowy, lotniczy, morski, kolejowy i multimodalny), odprawy celne, składy celne, zarządzanie zapasami i dystrybucja o wartości dodanej.

Barsan Global Logistics Polska jest ważną jednostką o wysokim potencjale wzrostu dla międzynarodowego biznesu. Ostatnie inwestycje i bieżące biznes plany sprawiają, że BGL Polska jest jedną z głównych gałęzi firmy na rynku europejskim.

Specjalista ds Logistyki

Miejsce pracy: łódzkie / Pabianice

Opis stanowiska

  • Współpraca z innymi działami w zakresie transportu wewnętrznego, nadzór nad rozładunkami i załadunkami;
  • Nadzór nad magazynowaniem i składowaniem materiałów oraz bezpieczeństwem pracy na zmianie;
  • Prowadzenie dokumentacji dot. szkód transportowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Znajomość MS Office – Excel, Word;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Kreatywne podejście, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu;
  • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole;
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań.