kandydatów

Etat Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5624058, z dnia 2021-09-18

Klient portalu Praca.pl

Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa Klienta (od diagnozy potrzeb po ofertowanie Klienta)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami
  • Prowadzenie procesu sprzedaży samochodów nowych
  • Sprzedaż pozostałych usług (leasingowych, kredytowych)
  • Sporządzanie pisemnych ofert i obsługę formalności umów
  • Opiekę nad Klientem po dokonaniu zakupu
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Analizę trendów rynkowych (działania konkurencji)

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane wyższe ekonomiczne)
  • Min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży samochodów dostawczych)
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego
  • Wysokich umiejętności handlowych
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Praca jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Szerokie możliwości indywidualnego rozwoju
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Karta MultiSport
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Zdrowe wtorki