kandydatów

Etat Specjalista ds. Eksportu

Firma: Plantule Pillows miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5630706, z dnia 2021-09-20

Nazywamy się Plantule Pillows.

Zajmujemy się produkcją ekologicznych poduszek, materacy oraz akcesoriów tekstylnych. Od 5 lat dbamy o relaks i dobry sen naszych klientów.

Specjalista ds. Eksportu

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Plantule i dbaj o relacje z obecnymi klientami zagranicznymi oraz pozyskuj nowych klientów i partnerów biznesowych takich jak zagraniczne sieci sklepów ekologicznych, tekstylnych, z wyposażeniem wnętrz, platformy internetowe i inne.

Szukamy dynamicznej i pozytywnie nastawionej osoby, która skoncentruje się potrzebach obecnych i przyszłych  klientów i będzie przygotowywać oferty dostosowane do ich potrzeb. Będzie śmiało nawiązywać i rozwijać biznesowe relacje.

Będzie chętnie wyszukiwać nowych możliwości, chętnie dzwonić i wysyłać oferty, spotykać się i prezentować nasze ekologiczne produkty.

Szukamy osoby szybkiej w działaniu, pomysłowej, dynamicznej. Konieczne jest samodzielne zarządzanie swoim czasem i zadaniami.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych na rynkach zagranicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje z klientem
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • budowanie trwałych relacji z klientem
  • udział w targach branżowych

Wymagania

  • doskonała znajomość języka angielskiego i dobra języka niemieckiego
  • doświadczenie w handlu międzynarodowym - znajomość zasad handlu zagranicznego oraz procedur eksportowych
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz przygotowywaniu kosztorysów
  • samodzielność, skuteczność i zaangażowanie
  • myślenie strategiczne, umiejętności analityczne
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Ms Office

Oferujemy

  • umowa o pracę lub kontakt b2b
  • prywatna opieka medyczna
  • motywujący system wynagrodzeń
  • standardowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • współpracę w rozwijającej się ambitnej firmie, która  otrzymała dofinansowanie unijne i rozwija się nie tylko w Polsce ale całej Europie.
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań.
  • pracę w fajnym i zaangażowanym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 228