kandydatów

Etat Magazynier (k/m)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Łódź

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (k/m)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: MAG/LOD/0921
Obowiązki:
  • fizyczna i systemowa obsługa magazynu,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami - wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • ścisła współpraca z różnymi działami wewnętrznymi,
  • organizacja dostaw i przepływu materiałów zgodnie z odpowiednimi procedurami,
  • obsługa procesu gwarancyjnego, pogwarancyjnego w zakresie procesów logistycznych,
  • aktywne proponowanie optymalizacji procesów.
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w logistyce/łańcuchu dostaw lub pracy w magazynie,
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • mile widziana znajomość SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i konstruktywne podejście do wykonywanych zadań.
Oferujemy:
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów,
  • dodatkową premię roczną,
  • pracę w bardzo dogodnych warunkach po 8 godzin dziennie (jedna zmiana),
  • stanowisko będące łącznikiem między międzynarodowym działem logistycznym a magazynem.