kandydatów

Etat Inżynier Serwisu (instalacje niskoprądowe_LV)

Firma: NET Service S.A. miejsce pracy: Łódź

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann – międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Inżynier Serwisu (instalacje niskoprądowe_LV)
Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę w zespole

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa serwisowo-konserwacyjna wybranych obiektów w zakresie systemów bezpieczeństwa
  • wsparcie inżynieryjne przy realizacji nowych inwestycji
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • działanie na terenie woj. mazowieckiego

 Nasze wymagania

  • znajomość systemów bezpieczeństwa SSP, DSO, SSWIN, CCTV, SKD wiodących producentów
  • podstawowa znajomość IT (sieci LAN, urządzenia sieciowe)
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne (montaż urządzeń, podłączenia)
  • zdolność do pracy na wysokości
  • samodzielność
  • umiejętność zdobywania informacji i rozwiązywania problemów.
  • prawo jazdy kat. B.
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym