Etat Podinspektor / inspektor w wydziale przychodów czynszowych i rozliczeń

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Podinspektor / inspektor w wydziale przychodów czynszowych i rozliczeń
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6138
OBOWIĄZKI:
• analizowanie kosztów nieruchomości,• analizowanie prawidłowości naliczonych opłat za media,• dokonywanie rozliczeń mediów,• wprowadzanie rozliczeń na konta najemców,• wprowadzanie zmian składników opłat niezależnych od wynajmującego do systemu (...)Osoby zainteresowane ofertą pracy powinny zapoznać się z pełną treścią ogłoszenia zamieszczoną w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: http://www.zlm.lodz.pl/bip/index.php?rodzic=1991
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność sporządzania pism, dokumentów, informacji, zestawień i analiz[Umiejętność 1] : znajomość programów księgowych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi