kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6140
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie posiłków z podziałem na diety- dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy- organizowanie pracy osobom podległym- pomoc kuchni- znajomość podstawowych zasad HACCP- obsługa stołówki- prowadzenie dokumentacji- wydawanie posiłków na oddziały szpitalne ( w tym catering na inny szpital)- zachowanie odpowiednich gramatur i receptur- współpraca z dietetykiem- odpowiedzialność za wykonane czynnościpraca w godzinach 06:00-14:00; 07:00-15:00; 11:00-19:00Praca w kuchni szpitalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: kucharz

Wymagania inne:

wymagane wykształcenei zasadnicze zawodowe kierunek kucharz lub kurs kucharskiksiążeczka do celów epidemiologiczno- sanitarnychumiejętność pracy pod presją czasupraca w zespole organizowanie pracy sobie i innymkreatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 199 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi