kandydatów

Etat Krojczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Krojczy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6147
OBOWIĄZKI:
- wykrawanie elementów lub całych wyrobów odzieżowych z pojedynczych lub ułożonych warstwmateriałów włókienniczych za pomocą nożyc ręcznych, elektrycznych lub specjalnych krajarek i wykrawarek- obsługa maszyn do krojenia materiałów gowarki, odkrawacze, urządzenia laserwe, stoły krojcze, plotery frezujące, noże tarczowe, pionowe, taśmowe- wykonywanie obrysów szablonów na materiale, układanie i liczenie wykrojów,a także sprawdzanie czy zgadzają się z szablonem- znajomość i umiejętność rozróżnienia i kwalifikowania tkanin ze względu na ich typ, rodzaj i właściwości, lagowanie jednego lub wielu arkuszy materiału przed wykrojem- obsługa maszyny lagującej i krojczej oraz ich regulowanie, konserwacja i dokonywanie drobnych napraw, planowanie rozkrój materiałów, obsługa cutterów maszyn CNC typu Garber / Lectra / Impall / Allcomp - umowa na okres 3 lat - zakończenie pracy godz. 18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi