kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: SEITO miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:

Co miałbyś/miałabyś robić?

  • dostarczać komponenty do produkcji kremów na linię produkcyjną

  • pakować gotowe produkty w opakowania zbiorcze

  • zdawać palety z produktami na magazyn
Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z perspektywą przejścia na umowę o pracę

  • dofinansowanie do Kart Sportowych lub Pakietów Medycznych

  • Program "POLEĆ PRACOWNIKA" z dodatkowymi premiami

  • paczki świąteczne i konkursy dla dzieci

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU

  • pełne wsparcie tak abyś mógł/mogła wszystkiego się nauczyć
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.